# Najnovšie highlighty

Banco Devils víťazom 6.ročníka!

V sobotu sme sa konečne dozvedeli, kto sa stal absolútnym víťazom miniligy. Mohli ním byť úradujúci majstri z Gold teamu, alebo "hviezdami" preplnený team Banco Devils. Ten , kto sleduje miniligu pravidelne, asi vie, že tieto dve mužstvá mali pred finále zhodný počet bodov a ich vzájomné zápasy sú vždy vyrovnané. Inak tomu nebolo ani v sobotu. Diváci mali možnosť vidieť výborný futbal až do posledných sekúnd.

Devils víťazom Banco Cupu!

Prvý ročník Banco Cupu máme za sebou. Vo veľmi horúcom počasí sme videli 6 zápasov. Vo štvrťfinále sme videli síce len 3 zápasy, no o to zaujímavejšie. Na úvod prekvapili Boršanské levy Šenkove deti a zdolali ich vysoko 3:14. Joga Bonito dokázali otočiť takmer stratený zápas so Sufurkami a kvalifikovali sa do semifinále. 1 iks 2 nedokázali prekvapiť Gold team, ktorý v druhom polčase rozhodol o svojom víťazstve 6:20. Banco Devils postúpili bez boja, keďže Šaňove deti na svoj zápas nemohli nastúpiť.

Banco Cup už v sobotu

V sobotu sa rozhodne o víťazovi 1.ročníka Banco Cupu. Všetky informácie nájdete v článku

Výsledky 15.kola

V 15.kole sme videli dnes len 2 zápasy. Sufurky mali svoj odložený a Šaňove deti sa nám ospravedlnili, dôvodom boli zranenia. Na úvod v dobrom zápase dokázali Boršanské levy potvrdiť svoju stúpajúcu formu a porazili Šenkove deti 7:6. Líder Banco Casino Devils si sily zmerali s Joga Bonito, ten kto očakával vyrovnaný zápas bol asi trošku prekvapený, keď momentálny líder FMS si poradil so svojim súperom pomerom 14:4

Výsledky 14.kola

Počasie konečne prialo aj nám a 14.kolo miniligy bolo v znamení dobrého futbalu a slnka. Kolo otvoril derby zápas medzi 1 iks 2 a Šenkovými deťmi, hostia iksáčom vrátili prehru z jesene a vyhrali pomerom 9:17. Joga bonito vyzvala o 9:50 dobre hrajúce Boršanské levy. Domáci však nenechali nič na náhodu a presvedčivo vyhrali 19:8. Šláger dnešného dňa sme si nechali na úplný záver kola. Šaňove deti sa postavili lídrovi ligy - Banco Casinu Devils. Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný, videli sme krásny a vyrovnaný futbal, výsledok polčasu 5:5 naznačil, že sa bude bojovať až do konca. V druhom dejstve však dominovali Devils a vyhrali o 8 gólov.