Rozpis zápasov: všetky tímy | FMS 2016/17


MD Názov zápasu Dátum Čas Domáci tím    Hostia Výsledok
1 Kolo 1 10.09.16 09:00 h Peel See?! - Sufurky FC11 - 5
1 Kolo 1 10.09.16 09:50 h Joga Bonito - 1 iks 211 - 6
1 Kolo 1 10.09.16 10:40 h Banco casino Devils - Yard Dogs14 - 5
1 Kolo 1 10.09.16 11:30 h Boršanské levy - Gold team7 - 17
1 Kolo 1 10.09.16 12:20 h Šaňove deti - TJ Šenkove deti10 - 5
2 Kolo 2 17.09.16 09:00 h TJ Šenkove deti - Peel See?!5 - 0
2 Kolo 2 17.09.16 09:50 h 1 iks 2 - Šaňove deti5 - 9
2 Kolo 2 17.09.16 10:40 h Yard Dogs - Joga Bonito5 - 6
2 Kolo 2 17.09.16 11:30 h Gold team - Banco casino Devils8 - 8
2 Kolo 2 17.09.16 12:20 h Sufurky FC - Boršanské levy9 - 6
3 Kolo 3 01.10.16 09:00 h Šaňove deti - Yard Dogs7 - 3
3 Kolo 3 01.10.16 10:40 h Peel See?! - 1 iks 213 - 4
3 Kolo 3 01.10.16 11:30 h Sufurky FC - TJ Šenkove deti9 - 6
3 Kolo 3 01.10.16 12:20 h Boršanské levy - Banco casino Devils8 - 19
3 Kolo 3 01.10.16 13:10 h Joga Bonito - Gold team7 - 8
4 Kolo 4 08.10.16 09:00 h 1 iks 2 - Sufurky FC6 - 7
4 Kolo 4 08.10.16 09:50 h Banco casino Devils - Joga Bonito14 - 9
4 Kolo 4 08.10.16 10:40 h Gold team - Šaňove deti11 - 6
4 Kolo 4 08.10.16 11:30 h TJ Šenkove deti - Boršanské levy8 - 6
4 Kolo 4 08.10.16 12:20 h Yard Dogs - Peel See?!11 - 12
5 Kolo 5 15.10.16 09:00 h Boršanské levy - Joga Bonito12 - 14
5 Kolo 5 15.10.16 09:50 h TJ Šenkove deti - 1 iks 24 - 5
5 Kolo 5 15.10.16 10:40 h Šaňove deti - Banco casino Devils2 - 6
5 Kolo 5 15.10.16 11:30 h Sufurky FC - Yard Dogs17 - 7
5 Kolo 5 15.10.16 12:20 h Peel See?! - Gold team4 - 12
6 Kolo 6 22.10.16 09:00 h 1 iks 2 - Boršanské levy11 - 8
6 Kolo 6 22.10.16 09:50 h Yard Dogs - TJ Šenkove deti9 - 10
6 Kolo 6 22.10.16 10:40 h Joga Bonito - Šaňove deti11 - 9
6 Kolo 6 22.10.16 11:30 h Gold team - Sufurky FC15 - 4
6 Kolo 6 22.10.16 12:20 h Banco casino Devils - Peel See?!23 - 4
7 Kolo 7 29.10.16 09:00 h Peel See?! - Joga Bonito5 - 0
7 Kolo 7 29.10.16 09:50 h Sufurky FC - Banco casino Devils4 - 9
7 Kolo 7 29.10.16 10:40 h TJ Šenkove deti - Gold team5 - 18
7 Kolo 7 29.10.16 11:30 h Boršanské levy - Šaňove deti8 - 16
7 Kolo 7 29.10.16 12:20 h 1 iks 2 - Yard Dogs7 - 7
8 Kolo 8 05.11.16 09:00 h Yard Dogs - Boršanské levy5 - 15
8 Kolo 8 05.11.16 09:50 h Gold team - 1 iks 215 - 5
8 Kolo 8 05.11.16 10:40 h Banco casino Devils - TJ Šenkove deti17 - 5
8 Kolo 8 05.11.16 11:30 h Šaňove deti - Peel See?!9 - 8
8 Kolo 8 05.11.16 12:20 h Joga Bonito - Sufurky FC8 - 13
9 Kolo 9 12.11.16 09:00 h Boršanské levy - Peel See?!5 - 0
9 Kolo 9 12.11.16 09:50 h TJ Šenkove deti - Joga Bonito11 - 9
9 Kolo 9 12.11.16 10:40 h Sufurky FC - Šaňove deti7 - 5
9 Kolo 9 12.11.16 11:30 h Yard Dogs - Gold team8 - 26
9 Kolo 9 12.11.16 11:30 h 1 iks 2 - Banco casino Devils6 - 11
10 Kolo 10 24.03.17 09:00 h Peel See?! - Boršanské levy10 - 11
10 Kolo 10 24.03.17 09:50 h Joga Bonito - TJ Šenkove deti12 - 15
10 Kolo 10 24.03.17 10:40 h Banco casino Devils - 1 iks 217 - 7
10 Kolo 10 24.03.17 11:30 h Gold team - Yard Dogs30 - 9
10 Kolo 10 24.03.17 12:20 h Šaňove deti - Sufurky FC10 - 6
11 Kolo 11 08.04.17 09:00 h Boršanské levy - Yard Dogs13 - 8
11 Kolo 11 08.04.17 09:50 h Peel See?! - Šaňove deti10 - 5
11 Kolo 11 08.04.17 10:40 h TJ Šenkove deti - Banco casino Devils5 - 11
11 Kolo 11 27.05.17 10:40 h 1 iks 2 - Gold team6 - 20
11 Kolo 11 27.05.17 11:30 h Sufurky FC - Joga Bonito10 - 18
12 Kolo 12 22.04.17 09:00 h Yard Dogs - 1 iks 20 - 5
12 Kolo 12 22.04.17 09:50 h Šaňove deti - Boršanské levy0 - 5
12 Kolo 12 22.04.17 10:40 h Gold team - TJ Šenkove deti14 - 8
12 Kolo 12 22.04.17 11:30 h Banco casino Devils - Sufurky FC22 - 1
12 Kolo 12 22.04.17 12:20 h Joga Bonito - Peel See?!5 - 0
13 Kolo 13 08.04.17 11:20 h Sufurky FC - Gold team9 - 11
13 Kolo 13 29.04.17 09:00 h Peel See?! - Banco casino Devils0 - 5
13 Kolo 13 29.04.17 09:50 h Boršanské levy - 1 iks 29 - 6
13 Kolo 13 29.04.17 10:40 h TJ Šenkove deti - Yard Dogs25 - 7
13 Kolo 13 29.04.17 11:30 h Šaňove deti - Joga Bonito11 - 5
14 Kolo 14 06.05.17 09:00 h 1 iks 2 - TJ Šenkove deti9 - 17
14 Kolo 14 06.05.17 09:50 h Joga Bonito - Boršanské levy19 - 8
14 Kolo 14 06.05.17 10:40 h Banco casino Devils - Šaňove deti15 - 7
14 Kolo 14 06.05.17 11:30 h Gold team - Peel See?!5 - 0
14 Kolo 14 27.05.17 12:20 h Yard Dogs - Sufurky FC0 - 5
15 Kolo 15 13.05.17 08:10 h Peel See?! - Yard Dogs0 - 5
15 Kolo 15 13.05.17 09:00 h Boršanské levy - TJ Šenkove deti7 - 6
15 Kolo 15 13.05.17 10:40 h Joga Bonito - Banco casino Devils4 - 14
15 Kolo 15 20.05.17 09:00 h Sufurky FC - 1 iks 27 - 6
15 Kolo 15 20.05.17 11:30 h Šaňove deti - Gold team0 - 5
16 Kolo 16 20.05.17 09:50 h Gold team - Joga Bonito15 - 7
16 Kolo 16 20.05.17 10:40 h TJ Šenkove deti - Sufurky FC16 - 8
16 Kolo 16 20.05.17 12:20 h Yard Dogs - Šaňove deti5 - 0
16 Kolo 16 20.05.17 13:10 h 1 iks 2 - Peel See?!5 - 0
16 Kolo 16 20.05.17 21:57 h Banco casino Devils - Boršanské levy5 - 0
17 Kolo 17 27.05.17 09:00 h Gold team - Boršanské levy23 - 7
17 Kolo 17 27.05.17 09:50 h 1 iks 2 - Joga Bonito7 - 10
17 Kolo 17 27.05.17 13:10 h Yard Dogs - Banco casino Devils0 - 5
17 Kolo 17 27.05.17 14:00 h TJ Šenkove deti - Šaňove deti5 - 0
17 Kolo 17 27.05.17 15:00 h Sufurky FC - Peel See?!5 - 0
18 Kolo 18 10.06.17 09:00 h Yard Dogs - Joga Bonito0 - 5
18 Kolo 18 10.06.17 09:50 h Boršanské levy - Sufurky FC5 - 0
18 Kolo 18 10.06.17 10:40 h Banco casino Devils - Gold team4 - 3
18 Kolo 18 10.06.17 12:20 h Peel See?! - TJ Šenkove deti0 - 5
18 Kolo 18 10.06.17 13:10 h Šaňove deti - 1 iks 20 - 5