Výsledky 14.kola

sobota, 06 máj 2017

Počasie konečne prialo aj nám a 14.kolo miniligy bolo v znamení dobrého futbalu a slnka. Kolo otvoril derby zápas medzi 1 iks 2 a Šenkovými deťmi, hostia iksáčom vrátili prehru z jesene a vyhrali pomerom 9:17. Joga bonito vyzvala o 9:50 dobre hrajúce Boršanské levy. Domáci však nenechali nič na náhodu a presvedčivo vyhrali 19:8. Šláger dnešného dňa sme si nechali na úplný záver kola. Šaňove deti sa postavili lídrovi ligy - Banco Casinu Devils. Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný, videli sme krásny a vyrovnaný futbal, výsledok polčasu 5:5 naznačil, že sa bude bojovať až do konca. V druhom dejstve však dominovali Devils a vyhrali o 8 gólov.

sobota, 06.05.2017 - 14. kolo

09:00 h 1 iks 2 TJ Šenkove deti 9 - 17
09:50 h Joga Bonito Boršanské levy 19 - 8
10:40 h Banco casino Devils Šaňove deti 15 - 7

Najlepší strelci kola: Michal Ondrišík, Richard Koplinger, Peter Polák - 6G
Asistenti kola: Richard Koplinger, Peter Polák, Samuel Fuzik, Michal Ondrišík - 5A
Najproduktívnejší hráči kola: Michal Ondrišík, Richard Koplinger, Peter Polák - 11B