Devils víťazom Banco Cupu!

sobota, 03 jún 2017

Prvý ročník Banco Cupu máme za sebou. Vo veľmi horúcom počasí sme videli 6 zápasov. Vo štvrťfinále sme videli síce len 3 zápasy, no o to zaujímavejšie. Na úvod prekvapili Boršanské levy Šenkove deti a zdolali ich vysoko 3:14. Joga Bonito dokázali otočiť takmer stratený zápas so Sufurkami a kvalifikovali sa do semifinále. 1 iks 2 nedokázali prekvapiť Gold team, ktorý v druhom polčase rozhodol o svojom víťazstve 6:20. Banco Devils postúpili bez boja, keďže Šaňove deti na svoj zápas nemohli nastúpiť.

Prvý semifinálový zápas obstarali dobre hrajúce mužstvo Boršanských levov a favoriti Banco Casino. Zápas bol veľmi vyrovnaný, čo prekvapilo nejedného diváka. Sympatický výkon domácich však nakoniec nestačil a Devils sa dostali do finále pomerom 4:8.
V druhom zápase bol priebeh jednoznačnejší, keď Gold tam umným výkonom nedali šancu Joga Bonito a vyprevadili ich výsledkom 14:4 Vrcholom dňa bol finálový súboj medzi Gold teamom a Banco Devils. Diváci mali možnosť vidieť zrejme najlepší zápas nielen turnaja, ale aj sezóny. Gold team už vyhrával 5:3, no chalani z Devils sa hecli a vyrovnali. Gól mohol padnúť v posledných minútach na každej strane, no Pišta Kunyi vychytal Gold team a Samuel Fuzik trafil v posledných sekundách len brvno. Obe mužstvá sa dohodli, že budú nasledovať pokutové kopy. Rozhodujúci premenil Michal Mráz a Banco Devils sa tak stali víťazom prvého ročníka Banco Cupu. Gratulujeme