Banco Devils víťazom 6.ročníka!

pondelok, 12 jún 2017

V sobotu sme sa konečne dozvedeli, kto sa stal absolútnym víťazom miniligy. Mohli ním byť úradujúci majstri z Gold teamu, alebo "hviezdami" preplnený team Banco Devils. Ten , kto sleduje miniligu pravidelne, asi vie, že tieto dve mužstvá mali pred finále zhodný počet bodov a ich vzájomné zápasy sú vždy vyrovnané. Inak tomu nebolo ani v sobotu. Diváci mali možnosť vidieť výborný futbal až do posledných sekúnd.

Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný, hralo sa zo zabezpečených obrán. Gold team veľmi dlho vyhrával 1:0. No Devilsáci sa nevzdávali. V priebehu 5 minút dokázali zápas otočiť a zrazu bolo 1:4. Gold team sa vzchopil a chalani znížili až na 3:4. Keby zápas skončil remízou, majstrami by sa stali Gold team, vedomí si tejto eventuality, vrhli sa do útoku. Miesto brankára poslali na ihrisko hráča a hrali vabank. Gól sa mi však nepodarilo vsietiť a z vytúženého víťazstva sa tešili nakoniec chalani z Banco Casino. Gratulujeme!
Pre Banco to bol veľmi úspešný ročník, keď dokázali vyhrať double, pohár aj ligu. Veríme, že dobrú formu potvrdia aj na nachádzajúcich MSR v malom futbale, kde nás budú spolu s Gold teamom a Jogou Bonito reprezentovať.